Juni.
Fossielen, schelpen en mineralen in de
Grote Kerk te Veere (wisseltentoon
stelling).
4 juni.
Opening permanente zomertentoon-
stelling Delta Cultuur Gebied in his
torisch perspectief in de Grote Kerk
te Veere.
10 juni.
Veerse avond in de Grote Kerk te
Veere.
18 juni.
Uitvoering muziekvereniging „Veere's
Genoegen" in de Grote Kerk te Veere.
25 juni.
Concert Vlissingse oratoriumvereniging
in de Grote Kerk te Veere.
Juli.
Kunst uit Zeeland in de Grote Kerk
te Veere (wisseltentoonstelling).
2 tot 30 juli.
Tentoonstelling i.v.m. herdenking 400-
ste geboortedag Jacob Cats en Brou
wershaven 500 jaar stad.
13 juli.
Wandeltocht te Kortgene (19.00 uur).
15 juli.
Feest in Kortgene (19.00 uur).
15, 16 en 18 juli.
Kermis te Colijnsplaat.
16 juli.
Braderie, rommelmarkt, enz. te Kort
gene (9.00 uur).
22, 23 en 25 juli.
Kermis te Kortgene.
23 juli.
Zeeuwse costuumshow door mevr. De
Jager in de Grote Kerk te Veere.
29 juli.
Autopuzzelrit te Kortgene. Inschrijven
18.00 uur, start om 19.00 uur.
30 juli.
Wielerronde te Kortgene.
Augustus.
Energie (gas, water en elektriciteit)
in de Grote Kerk te Veere (wissel
tentoonstelling).
2, 3, 4 en 5 augustus.
Avondvierdaagse te Kortgene (19.00 uur)
5 augustus.
„Zeeuwse avond" te Kortgene (18.00 u)
6 augustus.
Muziekfestijn te Kortgene (19.00 uur).
6 augustus.
Zeeuwse koorschool uit Goes in de
Grote Kerk te Veere.
13 augustus.
Voetbaltournooi te Kortgene (10.00 uur)
20 augustus.
Toeristische dag te Colijnsplaat.
20 augustus.
Uitvoering muziekvereniging „Veere's
Genoegen" in de Grote Kerk te Veere.
27 augustus.
Het Nederlands Kamerkoor in de Grote
Kerk te Veere.
3 september.
Nat. wedstrijden voor drumbands,
majorette-pelotons en showmuziek
korpsen te Colijnsplaat.
10 november.
Herdenkingsbijeenkomst in de St. Ni-
colaaskerk te Brouwershaven i.v.m. de
400-ste geboortedag van Jacob Cats.
ZEILWEDSTRIJDEN
28. 29 en 30 mei.
Zeilwedstrijden op Grevelingenmeer van
de Cadet-klasse, W.S.V. Brouwershaven
i.s.m. Ned. Cadet klasse Org.
28, 29 en 30 mei.
Int. Pinksterzeilwedstrijden: 470, 420,
Laser, Europe, BB 11, IOR en NKK,
R.Y.C B„ J.C.V., R.B.S.C. en WSVW
5 juni.
Klubzeilwedstrijden alle klassen,
w.v. Arne.
17 juni.
Dintelsas Zierikzee, w.v. Albltsser-
dam en w.v. Willemstad.
18 juni.
Fotopuzzletocht alle typen boten,
w.v. Kamperland.
18 en 19 juni.
Zeelandwedstrijden nabij iZerikzee,
w.v. De Maas.
20 juni.
Onrustrace nabij Zierikzee, wv Zierikzee
21 juni.
Zierikzee Bergen op Zoom,
w.v. De Schelde.
22 juni.
Bergen op Zoom Yerseke,
w.v. Yerseke.
23 juni.
Yerseke Zierikzee, w.v. Yerseke.
24 en 25 juni.
Veronicarace. w.v. Wolphaartsdijk en
w.v. Noord-Beveland.
25 juni.
Windsurfevenement, w.v. Kamperland.
1, 2 en 3 juli.
De reünie te Brouwershaven van de
Stichting Ronde- en Platbodemjachten
GAAT NIET DOOR!
3 juli.
Klubzeilwedstrijden alle klassen,
w.v. Arne.
6, 7 en 8 juli.
Open Belgisch kampioenschap Cader
(Oostwatering), B.Z.Y.C.
9 juli.
Zeilwedstrijden alle typen open jachten,
w.v. Kamperland.
16 juli.
Paardekreekrace I, alle klassen,
w.v. Noord-Beveland.
23 juli.
Nachtwedstrijd (IOR en NKK),
w.v. Yerseke.
23 juli.
Windsurfevenement, w.v. Kamperland.
30 juli.
Paardekreekrace II, alle klassen,
w.v. Noord-Beveland.
30 juli.
Nachttocht motor- en zeiljachten,
w.v. Arne.
30 en 31 juli.
Nederlands kampioenschap windsurf,
Ned. Wind Surf Bond.
31 juli.
Oude-knarrenzeilwedstrijd,
w.v. Wolphaartsdijk.
6 en 7 augustus.
N.K.K.-weekeind (NKK), w.v. Zierikzee.
7 augustus.
Klubzeilwedstrijden alle klassen,
w.v. Arne.
13 augustus.
Zeilwedstrijden alle typen open jachten,
w.v. Kamperland.
13 augustus.
Motorboottocht naar Oosterschelde,
w.v. Noord-Beveland.
13 en 14 augustus.
Koppenolbekerzeilwedstrijden,
Marine Watersportver.
14 augustus.
Onderl. Single-handedwedstrijd en
Damesrace, w.v. Wolphaartsdijk.
20 en 21 augustus.
Onderl. zeilwedstrijden alle eenheids
klassen, w.v. Noord-Beveland.
11