W. Altorffer, 1835/1836, (1,2,3) lid Fa Altorffer,
Wagenaarstraat E 113, Eerelid, le secretaris, direc
teur taalkunde, improvisatie.
L.K. v.d. Harst, 1876/1877 (1,3) Kortedelft A86/87
lid Fa. Wed. v.d. Harst, voorzitter der vergadering.
J. Knol, 1873/1874 bij de Dokbrug P 132, opzichter
Commercie Compagnie, 2e secretaris.
2e rij:
J.F. Schutz, 1852/ 1853 (1) Kinderdijk P 97, kunst
schilder, Eerelid, Directeur teekenkunde.
W.G. van Swers, 1857/1858 (1) Spanjaardstraat F
82a, oud-hoofdonderwijzer.
P.B. v.d. Kreke, 1859/1860 (1,2) Wal B 41, boek
houder, dir. brandverzekeringsmaatschappij.
J.A. Coenraads Nederveen, 1861/1862, glazemaker
te Rotterdam, buitenlid.
J.W. Gerstenhauer Zimmerman, 1862/1863, kunst
schilder te Rotterdam, Eerelid, departement teeken
kunde.
L. Baart, 1862/1863 (1) Nieuwstraat G 214, koop
man, directeur dichtkunst, taalkunde.
KFL Weber, 1863/1864 te Kampen, corresponderend
lid.
G. Knol, 1863/1864 (1,2,3) bij de Dokburg PI32,
directeur Commercie Compagnie.
1, Dhont, 1864/1865 (1,2) Rouaanscha Kaai G 121,
lid Fa Faro en Dhont.
E.W. Faro, 1865/1866 (1,2,3) Korendijk P 86, lid Fa
Faro en Dhont, expeditieur en agent der Zeeuwsche
spoorbootmij.
A.J. de Wilde, 1868/1869 (1,2) beroep?, Lange
Noordstraat D 69.
M.C. Roest, 1868/1869 (1,3) bouwkundige, lid Fa
M.K. Jeras en Zn, ceremoniemeester.
3e rij:
C.W. Coenen, 1869/1870 te 's-Gravenhage, Eerelid
(departement toonkunst).
H. Boasson, 1870/1871 (1,2) Lange Noordstraat L
133, manufacturier, lid Fa M.H. Boasson.
G.J. Nijland, 1871/1872 Korte Burg D 12,
notarisklerk en gemeentesecretaris St. Laurens.
Ph. Boudewijnse, 1871/1872 (1,2,3) Lange Delft B
156, tabaks-en sigarenfabrikant, handelaar in koffie
en thee.
F. Louwerse, 1871/ 1872 te Keulen, corresponderend
lid (departement toonkunst).
J.C.M. Dhont, 1872/1873 (1,2,3) Dam Zuidzijde G
58, in kruidenierswaren, sigaren, sterke dranken en
bieren.
J. Agelink van Rentergem, 1872/1873 1,2,3) Bogard-
straat D 41, in ijzer, slijpstenen enz.
W.H. Gravestein, 1874/1875 (1,2,3) Lange Delft B
126, banketbakker.
J.A. Frederiks, 1875/1876(1,2,3) Korendijk P75, lid
Fa Ws van Uye en zonen, aannemers.
C.A. Goethals, 1875/1876 (1,3) Seisstraat M 54,
bouwkundige.
H.E. van Hamberg, 1875/1876 (3) Pottenmarkt K
408, lid Fa 1. Boasson en Zn.
C.W. Bauer, 1875/1876 St. Janstraat H 202, foto
graaf.
D.H. van de Kamer W.P. zn., 1876/1877 (1,2,3)
Lange Delft B 146, in goud- en zilverwerken, glas,
porcelein enz.
4e rij:
HJHackenberg, 1876/1877, 12, 3) Langeviele K
384, apotheker
B. Neelmeijer, 1876/1877 (1, 2, 3) Lange Delft B
149/150, lid Fa. Milborn, meubelmakeren behanger
M.L. Jacobson, 1876/1877, Segeersstraat H 107,
commissionair en in assurantiën.
W.J. Schütz, 1876/1877, Kinderdijk P 97, kantoor
bediende en kunstschilder
M.P. v.d. Harst, 1876,/1877, Lange BurgC87/88, lid
Fa. J.G. en J.J. v.d. Harst, commissaris van orde
M. Grauss, 1876/1877, Lange Noordstraat C 28, lid
Fa. J.J.F. Grauss, kamerbehangers
D.P. Rinders, 1877/1878, Lange Delft A 90/91,
telegrafist
D.L. Broeder, 1877/78, Rotterdamse Kaai O 247,
kruidenier, gedelegeerde der 2e klasse van de staatslo
terij (1,2, 3)
25